- Ubiquiti

Цена
€102 00 / 199 49 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Wi-Fi стандарт | Няма |
| Честотни ленти | Няма |
| Максимална скорост (Mbps) | 0 |
| Ethernet портове (count) | 0 |
| Скорост Ethernet | Не |
| PoE поддръжка | Не |
| Монтаж | Настолен / Стенен |
| Тип антена | Няма |
| Брой антени (count) | 0 |
| MU-MIMO | Не |
| Mesh поддръжка | Не |
| Облачно управление | Да |
| IP защита | Няма |
| WPA3 поддръжка | Не |
| Тегло | 0.10кг |
Ubiquiti Cloud Key G2 Rack Mount (CKG2-RM)
Монтирайте сигурно вашия UniFi Cloud Key G2 или Cloud Key G2 Plus в стандартен 19-инчов сървърен шкаф с този официален аксесоар на Ubiquiti. CKG2-RM осигурява чист, професионален монтаж, като поддържа контролера ви организиран и добре вентилиран.
Ключови Предимства
- Съвместимост с Rack Монтаж — Проектиран специално за UCK-G2 и UCK-G2-PLUS, гарантиращ перфектно прилягане.
- Икономия на Пространство — Заема само 1U от шкафа, освобождавайки ценно място.
- Професионален Вид — Елегантната метална конструкция се вписва безпроблемно сред другото оборудване.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Съвместимост | UniFi Cloud Key G2 (UCK-G2), Cloud Key G2 Plus (UCK-G2-PLUS) |
| Форм-фактор | 1U Rackmount |
| Материал | Метал |
| Цвят | Сребрист / Черен |
| Размери | 442.4 x 163.5 x 44.5 mm |
| Тегло | 0.9 kg |
Какво има в кутията
- 1x Rack монтажна скоба
- Монтажни винтове
- Кратко ръководство
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









